קורס אונליין – Starmaker

sigalf No Tags off

הקורס שייתן לך את הכלים והידע הדרושים כדי לפרוץ לעולם הבידור, לעבור אודישן, להיות מלוהק! להרשמה לחצו על הכפתור [su_button url="https://makemedia.co.il/online/" target="blank" background="#e31e56" size="9"]Starmaker[/su_button]
קראו עוד


קורס הפקת מדיה

amazing No Tags off

מתוך הבנת הצרכים המשתנים והצמא לאנשי הפקה טובים, נולד הקורס להפקת מדיה של make, בית הספר המעשי למדיה בשיתוף שידורי קשת. בכל יום מחפשים בשוק המקומי עשרות אנשי הפקה איכותיים ומביני עניין שיודעים להתמודד עם האתגרים המשתנים ולקחת אחריות. אנחנו נפגיש אתכם עם מפיקים מנוסים ונצייד אתכם בכל הכלים הדרושים על מנת שתדעו לדאוג לכך שהקסם הזה שנקרא רעיון ייצא לפועל.
קראו עוד


קורס לליהוק ותחקיר תכניות בידור וריאליטי

amazing No Tags off

בימים בהם הריאליטי שולט, בכל רגע נתון יש לפחות 8-10 הפקות שצדות ברחבי הארץ כוכבים בפטנציה, וברור לכולם שסוד ההצלחה טמון בליהוק נכון ומדויק, שיכול לגרום לתכנית להמריא. מטרת הקורס היא לספק מושגי יסוד בתחום הליהוק, ולצייד את הסטודנטים בארגז כלים שישמש כבסיס לעבודה.
קראו עוד


קורס הגשה ושידור

sigalf No Tags off

תחת אש או תחת תאורת אולפן מסנוורת, שדרני ומגישי הטלוויזיה צריכים לדעת לעשות הכל, ובעיקר להתמודד עם הבלתי צפוי כל הזמן. איך מעבירים מסר בזמן קצר? איך מעבירים את האווירה מהשטח עד לצופה בבית ודרך האולפן (ובדיליי של 3 שניות לפחות)? איך עובדים עם פרומטר? ומה עושים בלעדיו?
קראו עוד


קורס יחסי ציבור ותקשורת

sigalf No Tags off

עולם יחסי הציבור הוא מהתחומים הדינמיים, מרתקים, סוערים ומשתנים בעולם התקשורת, המשלב יצירתיות, קריאייטיביות ויחסי אנוש מעולים ומחייב שליטה בכל הזירות התקשורתיות, דיגיטליות, מסורתיות וחברתיות כדי לדעת כיצד לספר את הסיפור של המותג שלך בדרך הבולטת והמקורית ביותר. make, בית הספר המעשי למדיה בשיתוף שידורי קשת מזמין את כל מי שחושב שיש לו את זה, ללמוד בקורס מעשי שמתארחים בו כמה מאנשי יחסי הציבור, הרשתות החברתיות והדוברות המובילים בישראל, שיספקו
קראו עוד


קורס הלבשה לטלוויזיה

amazing No Tags off

הקורס יכשיר תלמידים להתמחות בעולם ההלבשה והסטיילינג האישי. ילמדו בו איך להלביש מנחים ודמויות בסדרות טלוויזיה, וכן ילמדו איך לעשות סטיילינג להפקות אופנה וקניינות. במהלך הקורס ייחשפו התלמידים לתהליך הלבשת מתמודדי ריאליטי ומיתוגם על ידי סטיילינג מדויק, ועבודה משותפת מול איש התוכן ומלהק התכנית. הקורס ישלב בין חשיפה והבנת תהליך המיתוג לבין התנסות אישית בהלבשה וסטיילינג.
קראו עוד