לפרטים נוספים והצטרפות
קורס הלבשה לטלוויזיההקורס שילמד אתכם את כל הסודות והטריקים מחדר ההלבשה

הקורס יכשיר תלמידים להתמחות בעולם ההלבשה והסטיילינג האישי. ילמדו בו איך להלביש מנחים ודמויות בסדרות טלוויזיה, וכן ילמדו איך לעשות סטיילינג להפקות אופנה וקניינות. במהלך הקורס ייחשפו התלמידים לתהליך הלבשת מתמודדי ריאליטי ומיתוגם על ידי סטיילינג מדויק, ועבודה משותפת מול איש התוכן ומלהק התכנית. הקורס ישלב בין חשיפה והבנת תהליך המיתוג לבין התנסות אישית בהלבשה וסטיילינג.

מטרות הקורס

מטרת הקורס היא להכיר לעומק את סוגי ההלבשה הקיימים בעולם הפרסום, המשימות איתם נדרש להתמודד הסטייליסט, ויחסי הגומלין בין צוותי הביוטי שנמצאים על סט הצילומים.

מטרת הקורס היא להכיר לעומק את סוגי ההלבשה הקיימים בעולם הפרסום, המשימות איתם נדרש להתמודד הסטייליסט, ויחסי הגומלין בין צוותי הביוטי שנמצאים על סט הצילומים.
ליטל קובי, שעובדת כסטייליסטית ראשית של תכניות הטלוויזיה המובילות בישראל (אקס פקטור, נינג’ה ישראל, הבנים והבנות) וכקניינית אישית ואושיית אופנה תנהל את הקורס ובמסגרת זו היא תכשיר את התלמידים כך שיוכלו להתמודד עם כל האתגרים מחדר ההלבשה..

הכלים שתרכשו

התלמידים ילמדו מהו כוחו של הסטיילינג ביצירת דמות טלוויזיונית, החל מהפקות אופנה ועד סטיילינג אישי לטאלנטים מחוץ למסך.

לצד הרצאות אורח של צלמים, מאפרים ומעצבי שיער מובילים, התלמידים יבקרו על סט צילום ויקבלו הצצה אל חדרי ההלבשה של תכניות הטלוויזיה. בפרויקט הסיום של הקורס, יקבלו התלמידים הזדמנות להתנסות מעשית בניהול הפקת אופנה.

תכנית הלימודים

 

 • הלבשת מנחים – איך עושים את זה נכון?
 • סדנה מעשית בנושא סטיילינג אישי וקניינות אישית
 • החשיבות בעבודה משותפת של צוות הביוטי – איפור שיער וסטיילינג
 • יחסי ציבור, אופנה ותפקידו של הסטייליסט
 • שיעור שטח – סיור בשואו רום של המותגים המובילים
 • ביקור על סט צילום וחדרי הלבשה של תכניות הטלוויזיה
 • התנסות מעשית בהפקת אופנה סטילס/ וידיאו

מרצים

ליטל קובי

סטייליסטית ראשית ומלבישה בתוכניות טלויזיה - "אקס פקטור", "נינג'ה ישראל", "הבנים והבנות" ועוד. מחוץ למסך היא עובדת גם כקניינית אישית ומתחזקת עמוד אינסטגרם אופנתי ומצליח.

ליטל קובי

  קורס הפקהקורס ליהוקקורס הגשה ושידורקורס אונליין - Starmakerקורס הלבשה לטלוויזיה

  077-8012556

  info@makemedia.co.il

  ​לעמוד הפייסבוק שלנו

  ​בית שידורי קשת : ראול ולנברג 12 תל אביב