לפרטים נוספים
קורס הלבשה לטלוויזיההקורס שילמד אתכם את כל הסודות והטריקים מחדר ההלבשה

הקורס יכשיר תלמידים להתמחות בעולם ההלבשה והסטיילינג האישי. ילמדו בו איך להלביש מנחים ודמויות בסדרות טלוויזיה, וכן ילמדו איך לעשות סטיילינג להפקות אופנה וקניינות. במהלך הקורס ייחשפו התלמידים לתהליך הלבשת מתמודדי ריאליטי ומיתוגם על ידי סטיילינג מדויק, ועבודה משותפת מול איש התוכן ומלהק התכנית. הקורס ישלב בין חשיפה והבנת תהליך המיתוג לבין התנסות אישית בהלבשה וסטיילינג.

מטרות הקורס

מטרת הקורס היא להכיר לעומק את סוגי ההלבשה הקיימים בעולם הפרסום, המשימות איתם נדרש להתמודד הסטייליסט, ויחסי הגומלין בין צוותי הביוטי שנמצאים על סט הצילומים.

איתי בצלאלי, סטייליסט ראשי של תכניות הטלוויזיה המובילות בישראל (האח הגדול, הכוכב הבא, אמזונס), ומי שעומד מאחורי נעלי הזהב של נדב גדג' והכפפות האייקוניות של קורין גדעון, יכשיר את התלמידים כך שיוכלו להתמודד עם כל האתגרים מחדר ההלבשה.

הכלים שתרכשו

התלמידים ילמדו מהו כוחו של הסטיילינג ביצירת דמות טלוויזיונית, החל מהפקות אופנה ועד סטיילינג אישי לטאלנטים מחוץ למסך.

לצד הרצאות אורח של צלמים, מאפרים ומעצבי שיער מובילים, התלמידים יבקרו על סט צילום ויקבלו הצצה אל חדרי ההלבשה של תכניות הטלוויזיה. בפרויקט הסיום של הקורס, יקבלו התלמידים הזדמנות להתנסות מעשית בניהול הפקת אופנה.

תכנית הלימודים

  • הלבשת מנחים – איך עושים את זה נכון?
  • סדנה מעשית בנושא סטיילינג אישי וקניינות אישית
  • החשיבות בעבודה משותפת של צוות הביוטי – איפור שיער וסטיילינג
  • יחסי ציבור, אופנה ותפקידו של הסטייליסט
  • שיעור שטח – סיור בשואו רום של המותגים המובילים
  • ביקור על סט צילום וחדרי הלבשה של תכניות הטלוויזיה
  • התנסות מעשית בהפקת אופנה סטילס/ וידיאו

מרצים

איתי בצלאלי

סטייליסט ראשי בהפקות אופנה, קליפים ותכניות טלוויזיה מובילות כגון: "האח הגדול", "הכוכב הבא", "המשימה: אמזונס" ועוד. מחוץ למסך הוא משמש גם כסטייליסט אישי של מיטב האמנים.

איתי בצלאלי

סטייליסט ראשי בהפקות אופנה, קליפים ותכניות טלוויזיה מובילות כגון: "האח הגדול", "הכוכב הבא", "המשימה: אמזונס" ועוד. עובד בתעשיית הטלוויזיה מזה עשר שנים, ובעבר היה הסטייליסט הראשי של ערוץ הילדים. מחוץ למסך, איתי משמש גם כסטייליסט אישי של מיטב האמנים בישראל. בין בחירותיו האופנתיות שזכו להצלחה נמצאות הכפפות האייקוניות של מנחת האח הגדול קורין גדעון, ונעלי הזהב של הגולדן בוי נדב גדג' שקיבלו תשומת לב עולמית.
קורס הפקהקורס ליהוקקורס הגשה ושידורקורס פורמטיםקורס הלבשה לטלוויזיה

077-8012556

info@makemedia.co.il

​לעמוד הפייסבוק שלנו

​בית שידורי קשת : ראול ולנברג 12 תל אביב